Галюциногенний гриб Какашкина лисина, опис

Галюциногенний гриб какашкина лисина (фото) або Строфарія говняна (Stropharia coprophila) вважається найбільш рідкісним галлюциногенним грибом, що зустрічається на території полів, берегів України, Росії, країнах СНД. На перший погляд, гриб виглядає абсолютно звичайно, ніхто не скаже, що гриб псилоцибіновий і може викликати зорові, слухові галюцинації.

Характеристики псилоцибінового гриба Строфарія Говняна

Фото галюциногенного гриба Какашкина лисина, опис.

Цікавий опис гриба з фото, рівень ефекту після вживання.

Капелюшок звичайних для гриба, не тільки псилоцибінового, розмірів, до 2.5 сантиметрів, у формі напівкругла. Колір безпосередньо залежить від місцевості, в якій гриб виростав, іноді шапка може змінитись в світлий відтінок, в іншому випадку набуває темно-коричневого коліру. На дотик поверхня какашкиної лисини клейка, на сонці блищить, а краї злегка шорсткі, з легким молочним відтінком. Ніжка товста, в деяких випадках досягає висоти в 7.5 сантиметрів і колір набагато світліший капелюшки, перехід кольору помітити буде не складно.

Ідеальним сезоном пошуку галюциногенних грибів виду строфарія говняна (какашкина лисина) буде середина серпня, коли помітно знижується температура вночі і поступово літо переходить в осінь, ну а закінчення сезону збору настає в грудні. І зауважте, найкращим місцем пошуку грибів буде завжди гній, це ваш орієнтир.

Сила дії гриба після вживання – середня.

Галюциногенний гриб “Какашкина лисина”, відео опис: