Фекальні добрива для грунту під вирощування коноплі

Найкраще добриво для вирощування коноплі в домашніх умовах.

Найкраще добриво для вирощування коноплі в домашніх умовах.

Найбільш діючими добривами по швидкості і якості є фекальні. В них знаходиться 0,2 – 0,3% фосфору, 4,2 – 19,4% органічних компонентів, 1 – 1,6% азоту, 0,2 – 0,5% калію, 0,2% кальцію.

До речі, гідропоніка, конопля — найкраща система для вирощування травки в домашніх умовах без додаткових витрат часу і грошей.

Добрива з фекалій містять азот на 80% у формі аміаку, так він набагато легше засвоюється коноплею.

  • Щоб азот не пропав і марихуана не захворіла, фекалії необхідно змішувати з торфом, в натуральній формі він слабо ефективний, так як азот, що міститься в ньому, не засвоюється коноплею. Щоб корисні елементи цих сильних добрив засвоювалися марихуаною, торф використовують як підстилку, або ж змішують з перегноєм, вапном, фекаліями, золою і таким чином значно підвищується ефективність добрива.
  • Провітрений торф після розкладання застосовують у важку землю як мульчування, в натуральному вигляді його використовують, щоб наситити грунт фізико-хімічними елементами.
  • Послід є корисним компонентом органічного підживлення, складається з вологих і щільних утворень різних тварин, що використовуються в сільському господарстві.
  • Гній стає якіснішим, за рахунок фосфору, азоту, калію, кальцію, а точніше від їх кількості. На ефективність гною впливає підстилка із соломи зернових культур, тирси, торфу. Солома потрібна порізана, оскільки вона максимально вбере вологу і гній не втратить азот і краще буде укладатися в землю. Гній буде якіснішим, якщо додати в солому торф у рівних співвідношеннях, вносять його весною або восени при перекопуванні ділянки.

Стаття опублікована лише для ознайомлювальних цілей. Ми не пропагуємо вирощування наркотичних рослин.