Як визначити стать дорослих гусей за зовнішніми ознаками

Визначаємо самостійно стать гусей в домашніх умовах, відео інструкція.

Визначаємо самостійно стать гусей в домашніх умовах, відео інструкція.

Серед молодих гусей дуже складно розрізнити, хто з них чоловік, а хто самка. В цьому питанні помиляються навіть досвідчені фахівці-гусівники, коли звертають увагу лише на зовнішні ознаки.

Щоб точно визначити стать дорослих або молодих гусей, пошукайте в каналі пеніс, якщо такий знайшли, значить – гусак.

Ви ставите питанням, в якому віці можна визначити стать гусей? Перші ознаки статевої відмінності у гусенят настають після чотирьох діб від народження, тоді беріть гусеня в ліву руку, лапки затисніть між середніми і вказівними пальцями. Пальцями вільної руки, розкрийте анальний отвір, якщо у вас виявився гусак, то зачаток статевого органу легко прощупується, а нащупаете ущільнення округлої форми – гуска. Перевіряючи стать гусей вище описаним способом, отримаєте точність у 98%.

До речі, гуси дуже люблять гарбуз, тому, стаття “гарбуз, вирощування і догляд у відкритому грунті” допоможе вам годувати гусей смачним кормом.

Як визначити стать у гусей, відео


З дорослішанням гусенят, стать оприділити простіше. Навіть не потрібно звертатися до фахівців. У самця, 30 днів народження, пеніс зростає до 6-7 мм, а якщо гусеня старше, то довжина його органу складе 1 сантиметр.

З 4 до 5 місяців, визначити стать гусенят стає важче, вони чинять опір і затискаються.

Після 7 місяців і чим старше птиці, визначити стать, стане ще простіше, ніж було в 4-5, адже дітородний орган самців вже сформовано, і для визначення, потрібно лише притиснути голову, підняти хвіст і легко побачити завиток спіралевидної форми з характерними поділками, це пеніс, довжина іноді досягає 7 см, на колір він рожевий, іноді із сіруватим відтінком.