Посадка та вирощування грушевих дерев

Плодове дерево груша досить витривала і добре росте на глибоких, добре дренованих суглинних грунтах з достатньою кількістю вологи. Важка мульча або постійні зернобобові покривні культури забезпечують найкращий ріст. Уникайте надмірного добрива – азот стимулює захворювання, але мульча або гній є абсолютно безпечними.

Правильна посадка дерева груші та культури

Посадка груші в саду біля будинку, інструкція.

Посадка груші в саду біля будинку, інструкція.

Карликові груші, як правило, садять на відстані 4 метрів між деревами; повнорозмірні дерева, від 6 до 8 метрів одне від одного. Майже всі сорти вимагають перехресного запилення; які-небудь два сорти, які цвітуть одночасно перехресно запилюють одне одного. Грушеві дерева добре пристосовані до шпалерного зростання, і таким чином ви отримуєте гарний, величезний урожай плодів груші для маленьких садів.

В кінці першого літа, всі, крім трьох, рівномірно розташованих гілок видаляються. Кожен рік, вони направляються назад в міру, і три або чотири пагони залишають, щоб зробити додаткові відводи.

Коли дерево вступає в плодоношення, його слід трохи підрізати. Видалити достатньо кінчик гілки, щоб викликати новий ріст пагонів.

Добре, вирощувати грушу ми навчилися, але якщо зайнятися вирощуванням більш екзотичної культури? Прочитайте статтю на тему “вирощування папайї в домашніх умовах” і виростите цікавий, смачний фрукт вдома.

Хвороби, шкідники, комахи на груші і боротьба з ними

  • Грибок один з найбільш серйозних шкідників груші. Дуже небагато дерев абсолютно стійкі і тільки ті, які, як правило, дають найгірші врожаї фруктів.
  • Бактеріальний опік плодових культур атакує листя, цвіт, плоди, гілки та стовбури, перетворюючи заражені ділянки в чорнуваті області, як ніби вони були спалені. Немає ніякого відомого лікування, крім повного видалення області пошкодження. Дерева повинні бути перевірені на наявність гнилі кожні два-три дні до цвітіння в середині літа. Коли його знайшли, заражені ділянки повинні бути вирізані, з використанням стерильних інструментів. Розріз повинен бути зроблений як мінімум на 3, а краще на 6 сантиметрів навколо. Всі віддалені області повинні бути спалені.
  • Грушу не турбують інші хвороби або комахи, але іноді струпи, листоблішки або яблунева міль може напасти на дерево.
  • Парша груші виглядає як бархатисті, оливково-зелені плями на плодах, надалі стає чорними в кінці терміну. На листках струп робить чорні плями. Хворобі сприяє тепла, волога погода, яка сприяє також і розвитку фітофторозу. Видалити листя і плоди уражені паршею, і очистити місце під деревом від опалого листя та плодів.