Гарні варіанти садових тротуарних доріжок

Вибираємо варіант садової тротуарної доріжки для створення своїми руками в саду, фото, опис.

Вибираємо варіант садової тротуарної доріжки для створення своїми руками в саду, фото, опис.

Доріжки – важлива частина прикраси саду. Їх застосовують для поділу площі саду. У регулярних садах найчастіше доріжки формують у вигляді двох осей, а в садах пейзажного стилю прислуговують зазначенням дороги і прикрашають риси будинку і рослин. Головне призначення доріжок – зв’язувати різні частини саду.

Незважаючи на це потрібно пам’ятати, що доріжки повинні бути затишними і легкими в чищенні. Є велике розмаїття таких стежок, давайте розглянемо варіанти садових тротуарних доріжок з різних матеріалів: бетону, обкладені каменем, проста гравійна доріжка, покладена з плиток, з дерева. Надзвичайно красиво виглядає стежка з кам’яної решітки, покладеної на дерен.

Дизайн недорогих садових тротуарних доріжок, своїми руками

Вірно, у світі зараз існує безліч варіантів, видів і красивих дизайнерських тротуарних доріжок для саду, дешевих, дорогих, різних. Звичайно ж, ви можете зробити будь-яку декоративну садову доріжку своїми руками, навіть з підручних елементів, тут немає нічого складного — питання наявності фантазії і правильного напрямку рук.

При доброму смаку зробити прекрасні доріжки з насадочної цегли, складеної на дерен, не складе великої праці. Використавши з’єднувальні шви, можна посадити між ними трав’янисті рослини. Якщо дощ пройшов по садовій доріжці, саме цей тип найбільш нормально дозволяє воді правильно протікати в землю.

Велика уява при створенні доріжок відкриває собою сільський стиль. Як матеріали для оформлення таких доріжок можна використовувати дерев’яні дошки і навіть кору дерев. Основа для доріжок виготовляється відповідно до кліматичних умов.

Під час створення доріжок потрібно враховувати те, що вони повинні утворити спільне подання між будівлями і садом, потрібно брати до уваги її завдання – вона прогулянкова, пішохідна. Використовуйте готовий дизайн доріжки на допомогу.

Можна виготовити гравійну доріжку. Як обрамлення можна застосувати бруківку, покладену в розчин. Подібна доріжка найкращий вибір вздовж газону.