Посадка, вирощування юки в домашніх умовах

Як виглядає красива рослина пустелі Юка, фото, опис.

Як виглядає красива рослина пустелі Юка, фото, опис.

Давайте зараз зробимо невеликий опис до цієї гарної рослини. І так, юка (дивіться фото) зазвичай вважається як напівпустельна рослина, так як краще росте в природних умовах в посушливих районах півдня і південно-західній частині пустельних зон, але відомі й види Юки, які витривалі в холодних, зимових, вологих районах Північної частини планети.

Юка садова дуже красива рослина. Майже всі з 40 з гаком видів жорсткі, з сріблясто-зеленими листками, що ростуть на газоні, на рівні землі. З цього одного головного стовбура, що пробивається з-під землі виникає одне стебло безлисте, несуче чудовий шпиль з дуже ароматними, воскоподібними квітками.

Звичайно, якщо ви любитель традиційних сортів плодових дерев, стаття «правильна посадка груші» допоможе вам.

Юка садова, посадка, вирощування у відкритому ґрунті, в домашніх умовах

Всі рослини Юки потребують сонячного і досить сухого місця з легким, піщаним, добре дренованим грунтом. Під посадку юки у відкритому грунті, в домашніх умовах риють глибоку яму і наповнюють її піском з сумішшю перегною. Застосовують компост, кісткове борошно і сухий гній на одну рослину, один раз на рік. Поливати юку потрібно вкрай рідко, тільки при необхідності. Засуха створює прекрасні листя і стовбур на пустельній рослині. Юки, як правило, цвітуть один раз у два роки, але квіти триматимуться у відмінному, чудовому вигляді чотири-шість тижнів.

Юка домашня і вулична, розмноження в домашніх умовах

Розмножувати юку в домашніх умовах, насправді, не складно. Під розмноження можна використовувати насіння, кореневище або стеблові живці.

У природі рослину запилює маленький білий метелик. У ніч літаюча комаха відкладе ікру в насіннєвій камері квітучої юки, а потім удобрює рослину пилком з іншої рослини. Коли личинки метелика вилупляться, вони знаходять величезні запаси насіння, щоб поїсти, але залишити одне досить, щоб розмножити юку природним способом. Вчені називають такий процес запилення прекрасним прикладом симбіозу, взаємозалежність двох речей у природі.