Зимовий / літній сад на даху будинку

Робимо гарний зимовий сад у будинку власними руками, фото, покроковий опис.

Робимо гарний зимовий сад у будинку власними руками, фото, покроковий опис.

Є дійсно багато причин, але навіть одна допоможе прийняти рішення про будівництво зимового або навіть літнього саду / городу на даху приватного будинку, серед цих причин можна підкреслити основну; розташування декоративних цілей та для використання в громадських заходах. Для людини в галасливому місті, на даху багатоквартирного будинку, який не дозволяє мати власні сади навколо будинку через суспільство або відсутності місця. Саме тут, система зимового саду під дахом або на даху забезпечує ідеальне рішення даної проблеми.

Кращий спосіб визначити, чи на вашому даху ідеальне місце під озеленення та під будівництво тераси під сад — це вивчення його на інтервали попадання сонячних променів протягом дня, щоб переконатися, як багато сонця і тіні ваш майбутній проект саду буде отримувати в будь-який момент часу, обов’язково задокументуйте ваші висновки на папері, щоб переконатися, що ви можете повернутися до них при необхідності і в майбутньому використовувати під різні рослини.

Підготовка до будівництва зимового / літнього саду на даху будинку

Плануючи свій проект зимового саду на даху, подумайте про тематику, яка підходить вам найкраще, так як вам доведеться купити потрібні контейнери в будинок під рослини. Деякі теракотові горщики (які теж неглазуровані), вибираються тому, що вони є пористими, отже, організувати правильний дренаж для рослин, які вимагають цього не складе праці. Теракотові горщики також можуть допомогти в досягненні тосканського виду; якщо таких немає у вашому садовому магазині — спробуйте інші контейнери або горщики, які засклені зі середземноморською колірною гамою. Для тих, хто віддає перевагу більш сучасному стиль під зимовий сад — чорні і білі будуть як-раз підходящі.

Горщики або діжки; в тому числі бочки, дерев’яні кубики і конструкції з бетону і скловолокна (для більш сучасного стилю) також можуть бути використані.

Наступний крок — вирішити, які квіти або рослини ви будете вирощувати у своєму саду під дахом будинку. Спираючись на результати ваших спостережень ви повинні мати уявлення про те, що ви можете або не може вирости, ви повинні зосередити увагу на потреби рослин в сонячному світлі або в тіні, ви також можете почати планувати, що і куди поставити. Якщо вам це складно, ви завжди можете отримати професійну консультацію від осіб, які працюють у вашому місцевому садово-городному центрі. На цьому етапі ви можете вирішити, чи слід почати з посадки насіння або перейти до вже зростаючих рослин, для більш швидкого результату.

Перш ніж приступити до посадки, спробуйте розставити ваші контейнери в саду, щоб побачити, наскільки добре ваш шаблон підходить вашому стилю і смаку. Поекспериментуйте з ними, щоб переконатися, що ваше остаточне розташування додасть максимальний рівень інтересу. Кращий вигляд ви отримаєте розташувавши горщики на різній висоті, щоб створити свого роду ефект багатошаровості. Використовуйте натуральний матеріал, такий як цегла (особливо якщо в колір, який доповнює ваш сад) може використовуватися для підйому настрою і загального стилю.

Посадка рослин для зимового / літнього саду під дахом

Як самі бачите, зробити сад на даху приватного будинку не склало праці, максимум тиждень спостережень, підбору стилю і можна продовжувати, переходити до посадки рослин.

У зимовому саду, в мініатюрному варіанті, можна вирощувати декоративні та екзотичні дерева, тому, стаття на тему “вирощування юки” буде ідеальним доповненням до знань.

Звичайно ж, ніякий зимовий або літній сад не може обійтися без орхідеї. Тому, прочитайте статтю “посадка орхідей в домашніх умовах“, квітка буде доповнювати і вражати всіх гостей будинку.

Будьте впевнені в тому, що ви використовуєте тільки необхідні добрива та методи боротьби з шкідниками. Ви можете придбати в магазині, на органічній або хімічній основі. Куплені грунтові суміші можуть використовуватися, щоб гарантувати, що грунт багатий і збалансований для кожної рослини або зелені. Після чого можете сміливо висаджувати насіння і готуватись до пересаджування рослин, і після чого заповнювати вашу кімнату саду.

Чекаємо в коментарях ваші власні озеленення садів!