Утримання кролів у клітках для початківців

Умови утримання кролів в домашніх умовах, в клітках для початківців. Фото і опис.

Умови утримання кролів в домашніх умовах, в клітках для початківців. Фото і опис.

Правильне годування і утримання кролів в домашніх умовах, знаходяться на однаковому рівні за важливістю для здоров’я і продуктивності. Особливо важлива і корисна дана стаття буде кролівникам, які тільки починають пізнавати тонкощі розведення і способи, умови утримання кролів в домашніх умовах, в клітках.

Досвідчені кролівники щоразу намагаються модернізувати існуючі та створити нові способи утримання кролів у клітках, і для їх побудови використовують легкі та доступні матеріали. Вигідність, стан здоров’я, ріст і якість шкурок, це все залежить від того в яких умовах утримувалися кролики. Фантазія кролівника не обмежена.

Якщо ви займаєтеся цим заняттям, думаю, вас зацікавить стаття – як вибрати самця кролика.

Домашні кролики, догляд та утримання в клітці

Досвід багатьох кролівників показує, що не придумано нічого кращого для утримання кроликів, ніж клітка. Саме в клітках створюються максимально комфортні умови і в них легко наводити чистоту, а це є вирішальним фактором для підтримання здоров’я тварин. До плюсів клітки можна віднести, що годувати кроликів можна з урахуванням їх потреб, хворого кролика легше ідентифікувати та ізолювати і лікувати, також в клітках значно простіше проводити профілактику захворювань. Цей доступний варіант сприяє поліпшенню якості шкурок, м’яса, їх продуктивності.

Тримати кролів у кліткках набагато ефективніше, ніж у вольєрах, огороджених місцях. Саме клітки використовують для утримання кролів у всіх країнах світу. Клітки тримають у дворі, під навісом, в закритих приміщеннях, комбінуючи один і інший метод і в шедах.

Взимку, наприклад, оптимальним рішенням буде скористатися комбінованим способом утримання, для цієї мети підійдуть легкі пересувні клітки, для економії місця в приміщенні краще ставити їх у кілька ярусів – у висоту.

Вибір конструкції клітки залежить від породи кролів, їх розмірів.