Популярні хвороби риб, способи лікування

Майже всі тварини страждають від захворювань, один чи кілька разів протягом життя. Риба не виняток. Вони також страждають від різних видів хвороб. Захворювання є основною перешкодою для успішного розведення риби. Але в силу різних причин захворювань, риба зі ставка страждає більше, ніж риба з дикої природи. З допомогою сучасних методів ведення сільського господарства в рибництві ми можемо зменшити хвороби. Поширені захворювання риб і ефективні варіанти їх усунення наведені нижче.

Виразка риби

Риби, водойма яких має низький рівень води найбільше піддаються захворюванням. Уражені риби виразкою можуть бути визначені за червоними плямами на шкірі. Форма плями зазвичай швидко збільшується. На хвості, задній стороні і в роті найбільш уражені місця. Якщо риба заражена виразкою, то рибу з водойми треба негайно видалити. Хвору рибу слід тримати в 100 г солі, змішаної з 10 л води, потім вийміть і перемістіть її назад у ставок. Щоб запобігти це захворювання і зберегти здоров’я риби, 1 кг вапна і 1 кг солі слід застосовувати перед зимовим сезоном. Це дозволить зберегти рибу без хвороб протягом зимового сезону.

Набряк шлунка

Прісноводна риба часто страждає набряком шлунка. Основними визначеннями цього захворювання є те, що колір тіла жертви стає блідим. Через зберігання води в шлунку, риба стає великих розмірів. Риба втратила рівновагу свого тіла. Риба швидко спливає пузом догори. Це захворювання, як правило, відбувається через бактерії “Aromonads”.

Воду з шлунку видаліть порожнім шприцом. Допомагає використання 1 кг вапна на маленький ставок. Крім цього важливо забезпечити постійний правильний корм з натуральними продуктами харчування.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: