Гарбузи, вирощування і догляд у відкритому грунті

Вирощування і догляд за гарбузом в домашніх умовах у відкритому грунті. Фото і опис.

Вирощування і догляд за гарбузом в домашніх умовах у відкритому грунті. Фото і опис.

Декоративні гарбузи, як і звичайні дуже легко вирощувати, посіявши насіння безпосередньо в саду, або городі. Але давайте детально розглянемо всі пункти про вирощування та догляду за гарбузом у відкритому грунті.

Гарбузи бажають повне сонце і добре перепахану почву багату органічним матеріалом. Посіяти насіння гарбуза потрібно на відкритому повітрі після того, як вся небезпека морозу пройшла і погода тепла. Посійте насіння на 1-2 дюйма в глибину групами з 4 насіння, відстань між групами становить 5 футів в ряд, розташованих на відстані 8 футів один від одного. Гарбузи добре ростуть на решітках або підставках, паркані, зберігаючи плоди з землі.

Гарбуз, посів насіння у відкритому грунті. Час посадки насіння гарбуза

Декоративні та звичайні, кормові гарбузи краще вирощують з насіння, посаджених безпосередньо в саду або городі. Час посадки насіння гарбуза ви можете розрахувати самі. Найкраще почати посів насіння в приміщенні за 4-6 тижнів до останнього морозу. Після подолання періоду морозів пересаджуйте гарбуза у відкритий грунт.

Гарбуз, умови вирощування в домашніх умовах

Городи потребують дуже невеликої уваги, за винятком того, що рослини не заважають рости одне одному і іншим садовим рослинами. Стежити вам необхідно, по більшій частині, саме за місцем під висадку і подальший розвиток гарбуза на городі.

Як часто поливати гарбуз у відкритому грунті. Все про полив гарбуза

Полив гарбуза у відкритому грунті, як часто потрібно поливати? Рослинам гарбуза потрібна додаткова вода виключно в сухі і спекотні періоди. Вони швидко ростуть і добре розвиваються навіть на решітці, паркані або інших високих опорах.

Хвороби і шкідники гарбуза і боротьба з ними

Хвороби і шкідники рідко з’являються у гарбуза. Великі гарбузи практично ніколи не турбуються комахами і хворобами. Маленькі гарбузи можуть бути сприйнятливі до тих же хвороб і шкідників, що і огірки, боротьба з ними, в основному, буде полягати у використанні ідентичних методів. Уникайте посадки гарбуза в одному місці 2 роки поспіль, щоб звести до мінімуму ймовірність захворювання.