Десять причин, щоб вирощувати гриби

Навіщо вирощувати гриби вдома? Деяким людям здається, що вирощування грибів – це складна загадка, завдання. Інші бачать вирощування як бізнес, який можна розгорнути на невеликій території.

Вирощування грибів може бути цікавим, повчальним досвідом! Неважливо, який вид грибів, не важливо, як це робите, вирощуючи їх, зможете збагатити ваше життя у багатьох напрямках. Треба переконувати? Тоді дозвольте розповісти, зокрема, першу десятку причин, чому ви повинні вирощувати гриби в домашніх умовах:

  1. Це весело – правда! З’являється величезне почуття задоволення, яке приходить з переглядом процвітання власних грибкових утворень. Якщо ваш психологічний тип, який любить створювати нове, знайдете вирощування грибів цікавим процесом.
  2. Це навчально – неможливо вирощувати гриби без вивчення чого-небудь. Дізнаєтеся роль грибів в екосистемі. Дізнаєтеся про життєвий цикл грибів. Дізнаєтеся про сумісність різних типів грибів. Велика активність для шкільних наукових проектів, щоб зробити з дітьми, або просто для допитливих дорослих.
  3. Ви станете більш самодостатнім – це потужний і корисний досвід, так як ви вирощуєте власні продукти харчування. Якщо ви любите їсти гриби, вам не доведеться так сильно покладатися на ресторани, продуктові магазини, і інфраструктури.
  4. Ще ви можете заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі. Гриби в магазині дорогі, і ви можете виробляти самостійно після початкових інвестицій.
  5. Гриби гарні – від рейші, шиітаке і більше, гриби красиві. Вони унікальні, цікаві на вигляд, і привнесуть відчуття візуального хвилювання до будь-якого будинку або саду.
  6. Розширити ваше почуття смаку. Існує багато різних культур і рецептів з грибами тому, коли вирощуєте їх, ви часто будете робити нові кулінарні відкриття. Ви можете навіть справити враження на своїх друзів або підняти побачення на новий рівень. Ням!
  7. У вас мало колод на ділянці? Як щодо картону? Ви можете вирощувати гриби на будь-яких цих матеріалах.
  8. Цікаве людське спілкування – люди зачаровані грибами, і часто дуже цікаво, коли вони дізнаються, що ви їх самостійно вирощуєте. Це відмінна можливість познайомитися з новими людьми в новому колі спілкування. Це відмінна тема розмови!
  9. Відмінний магазин – вирощені вдома гриби перевершують ті, що продаються в магазині. Домашні гриби крупніші, смачніші, і зберігають більше поживних речовин. Ви теж можете їх вирощувати органічно, рятуючи себе від впливу будь-яких пестицидів і добрив, які використовуються великими корпораціями.
  10. Розвивати більш глибоке розуміння природи – після того, як виростите гриби, ваша цінність природи збільшиться в рази. Ви помітите їх в природній обстановці. Будете більш обізнані в ритмі природного світу. З’явиться відчуття здивування і радості!

Готові спробувати вирощування грибів на власному досвіді? Відвідування основних розділів, для початку, дадуть необхідні знання.