Що потрібно знати, перш ніж вирощувати гриби вдома

Зрозумійте, що дійсно важливо знати деякі терміни і поняття, перш ніж почати вирощувати гриби в домашніх умовах. Ви будете мати краще розуміння, якщо ви знайомі з усіма варіантами вирощування.

Від веселощів і освіти до постійного джерела їжі і навіть заробітку. Є багато причин, щоб зайнятися вирощуванням грибів.

Ви будете мати кращий успіх, якщо зрозумієте трохи про життєвий цикл грибів. У цьому розділі не багато складна наука, просто огляд того, що відбувається між спорами і грибами. Якщо Ви не знаєте, що таке “міцелій”, перейдіть на сторінку з описом!

  • Одним з перших рішень, щоб розпочати вирощування, визначитеся з типом вирощуваного гриба. Буде це цілющий гриб майтаке або деякі смачні шиітаке? Деякі з них легше проростити, ніж інші, так що перевірити вирощування різних видів грибів буде цікаво кожному.
  • Хобі починається з створення грибниці, яка стане олюбленим місцем харчування, в котре інокулюють міцелій. При запуску нової грибниці Вам необхідно знати про різні види грибниці, як їх використовувати, і де взяти.
  • Як тільки ви ознайомилися з поняттям, пропоную Вам прочитати статтю про те, як зробити грибницю з картону, швидко, легко і дешево.
  • Грибний субстрат – це будь-яка речовина, на якому міцелій, вегетативна частина гриба, буде зростати.
  • Якщо ви виберете солому в якості підкладки, Вам необхідно пастеризувати її при вирощуванні в приміщенні. Пастеризують солому, щоб зменшити кількість мікроскопічних захворювань, таким чином, даючи грибниці більше шансів на успіх.
Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: