Конопля на городі, як виростити

Як вдома посадити коноплю / марихуану на городі, покрокова інструкція, поради і фото.

Як вдома посадити коноплю / марихуану на городі, покрокова інструкція, поради і фото.

Вирощувати коноплю на власному городі у відкритому грунті біля будинку дуже цікаво, а ще дуже небезпечно. Хоч зараз все більше людей починають більш адекватно ставитися до коноплі, її постійного вживання, проте, за законом вона досі залишається забороненою рослиною, вирощування якої може принести господареві ділянки або віддаленого городу багато проблем.

Якщо ви вирішили вирощувати марихуану у себе на городі, краще прочитайте кілька моментів, правил, які точно допоможуть вам уникнути проблем, особливо, якщо ви недосвідчений новачок.

Як виростити коноплю в городі

  • Першим ділом проаналізуйте науково ситуацію зі своїми сусідами, вони повинні бути лояльними людьми до вас, і ви повинні 100% їм довіряти. Саме від такої довіри і залежить ваша і конопляна подальша доля.
  • Якщо все ж сусіди неадекватні, як у мене, ідеальним варіантом вирощування коноплі на городі буде вибір самого найбільш захищеною від зайвих поглядів області на городі. Висадіть коноплю десь за деревами, де злісний сусід її нік не побачить.
  • Звичайно, вирощуючи коноплю на городі можна вибрати такі способи вирощування як теплиця або парник. Однак не у всіх є кошти для самостійної побудови такої конструкції, хоч і вони більш ефективна.
  • В принципі, смішним варіантом буде в такому ж захищеному місці на городі, тільки не своєму, а городі сусіда. Висадіть кущі коноплі, після чого повідомте правоохоронні органи про побачене. Злісний сусід отримає кілька зайвих проблем. Так краще робити тільки при наявності злого сусіда.
  • Перевірений і завжди робочий спосіб вирощування коноплі у себе на городі вважається вирощування всередині посадки соняшника та кукурудзи. Максимум захисту від сторонніх ворожих очей.
  • Процес вирощування повністю стандартний, нічого нового. Послідовність зберігається: пророщування, посадка, добриво і своєчасний полив кущів марихуани, догляд за кущами, контроль захворювань і відлякування природних ворогів. Всі ці моменти ми опишемо в інших статтях.

Мій висновок: це небезпечний і непростий варіант вирощування коноплі. Довіра і ваша кмітливість вирішує все!