Конопля в парнику, правильне вирощування

Конопля – це цікава рослина, що дозволяє вирощувати себе з повною впевненістю в домашніх умовах, а саме з використанням парника. Дана стаття присвячується саме даному способу вирощування марихуани в домашніх умовах, в парнику.

Як вирощувати коноплю в парнику в домашніх умовах, фото, опис.

Як вирощувати коноплю в парнику в домашніх умовах, фото, опис.

Спосіб вирощування в парникові дозволяє конопельнику максимально скоротити час дозрівання коноплі і помітно збільшити обсяг на виході. До плюсів можна віднести і економічно безпечний процес росту, особливо якщо садівник без власної окремої ділянки, зручність в догляді теж на високому рівні. У парнику ви отримуєте максимальну швидкість росту і скритність від ворогів, або зайвих очей цікавих сусідів.

На даний момент ви зможете використовувати готові парники для вирощування коноплі в домашніх умовах. В спеціалізованих інтернет-магазинах або садових центрах можете спокійно купити готовий парник з агроволокна довжиною від трьох метрів. Такі парника коштують від 200 гривень.

Звичайно, садівник без проблем може заощадити на покупці і самостійно зібрати свій власний домашній парник. Вам знадобляться палиці з ліщини або пвх трубки і кілька метрів плівки, або агроволокна. Така конструкція домашнього парника під вирощування марихуани дуже легко збирається і економить ваші гроші. Але якщо у вас немає багато часу або бажання, краще замовити готову конструкцію в магазині.

Вирощування коноплі в парнику, покрокова інструкція

Що стосується покрокової інструкції створення власного парника, тут все гранично просто.

Зробіть на городі розмітку під установку дуг з урахуванням розміщення однієї дуги на один метр довжини парника. У мене вийшло 6 метрів. Також відрегулюйте висоту парника. Можна зробити відразу, наприклад, 1 метр чи півтора, або ж поступово збільшувати в міру зростання ваших растішок, в будь-якому випадки, урожай збережеться, і все буде добре. Після установки дуг починаємо натяжку агроволокна або плівки. Натягуємо поверх дуг із закріпленням плівки на початку парника і на кінці. Варто відзначити, що початок і кінець ви повинні серйозно закріпити, щоб у вітряну погоду плівка не порвалася.

Після закінчення установки плівки робота закінчена. Тепер починаємо процес пророщування насіння коноплі та подальшої висадки в парнику. Тут все в стандартному порядку. Єдине, не забувати провітрювати парник і поливати при потребі. Добрива для коноплі використовуються такі ж, як і при вирощуванні у відкритому грунті.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: