Конопля в теплиці, правильне вирощування

Вирощування коноплі в домашніх умовах в теплиці вважається по праву одним з найбільш популярних і поширених способів зростання маріхуани на присадибній ділянці. Теплиця дозволяє зручно контролювати повний процес зростання від насіння до зборів урожаю. Крім цього, якщо ви абсолютно неподозріла людина в даному напрямку, теплиця дозволяє зберегти вашу недоторканність до коноплі і дозволить вам здійснити задумане, при цьому отримати крутий врожай на виході.

Як правильно виростити коноплю в теплиці

Зразок теплиці для вирощування коноплі, фото, покрокова інструкція посадки.

Зразок теплиці для вирощування коноплі, фото, покрокова інструкція посадки.

Можна вибрати кілька різних матеріалів і способів самостійного створення домашньої теплиці для вирощування коноплі. Дозволяється як основний матеріал використовувати плівку, непотрібні вікна або агроволокно. Саме процес створення теплиці ми опишемо в іншій статті, зараз же постараємося описати всі плюси такого способу вирощування.

У випадку з вирощуванням коноплі в домашній теплиці, слід зазначити такі плюси і мінуси.

До плюсів хотілося б віднести: збереження кущів коноплі від злих поглядів і недобросовісних сусідів, або інших природний ворогів, домашньої птиці. Теплиця дозволяє зручно контролювати зростання, робити підрізання кущів, дозволяє почати вирощувати коноплю вже після появи перших променів весняного сонця, як правило, це початок березня. Так, за рік ви зможете без проблем зібрати до трьох врожаїв. Крім того, ви маєте право вибирати будь-яке місце під будівництво теплиці, звичайно ж – безпосередньо у себе на ділянці. Теплиця зберігає тепло всередині і оберігає кущ коноплі від нічних морозів. Вирощуючи коноплю таким способом, ви не повинні постійно контролювати рівень вологість грунту. Полив робите тільки коли грунт вже трохи підсохнув. Але в теплиці це відбувається не так часто.

До мінусів вирощування коноплі у теплиці можна віднести економічні витрати і час на будівництво теплиці. Однак, всі ці мінуси перекриваються позитивними моментами.
Сам процес зростання від насіння відбувається в стандартній послідовності.

На мій погляд, краще зупинити свій вибір саме на даному способі, як самі бачите, мінуси істотно маленькі.