Павутинний кліщ, шкідник коноплі

Знищуємо шкідника коноплі - павутинного кліща! Фото, опис рецептів проти шкідника.

Знищуємо шкідника коноплі – павутинного кліща! Фото, опис рецептів проти шкідника.

Універсальна, часта проблема коноплярника, пов’язана із зростанням куща коноплі на відкритому повітрі (аутдорі), є павутинний кліщ, який обожнює кущі коноплі. Крихітні павукоподібні, як правило, живуть на нижній стороні листя і гризуть клітини листя, щоб нагодувати пузо. Братка не любить, коли кущі зіпсовані! Павутинний кліщ завдає великої шкоди коноплі і поразка може швидко вийти з-під контролю.

Невеликі коричневі і жовті точки з випаленої областю – головна ознака появи павутинного кліща на марихуані. Якщо це так, розташуйте аркуш білого паперу під листок і притисніть папір до листка, акуратно. Бачите невеликі, повільні плямочки на ньому? Погано, на кущ напали!

Павутинні кліщі мають багато природних ворогів, тому немає необхідності занадто турбуватися в першу чергу. Проте, якщо проблема стає гіршою, потрібно діяти негайно.

Павутинних кліщів з коноплі легко викорінити за допомогою інсектицидів. Запитайте в найближчому садово-городному центрі. Існує безліч домашніх рецептів приготування спреїв, вони знищують павутинних кліщів з коноплі. Спробуйте розпилення з розведеним миючим засобом. Змішайте п’ять столових ложок миючого засобу на літр води. Розпорошуйте листок з усіх боків.