Що таке марихуана (конопля)?

Марихуана є одним з найбільш часто вживаних “наркотиків” в світі. Існує постійно зростаючий розрив між новітніми досягненнями науки про марихуану і міфів, пов’язаних з нею. Деякі люди думають, що оскільки вживання коноплі є законним у деяких місцях, вона повинна бути безпечною. Мета нашої статті – відповісти на питання – “що ж таке марихуана”, і прояснити деякі з непорозумінь з приводу коноплі.

Наслідки вживання марихуани/коноплф. Користь і шкода для організму від куріння коноплі.

Наслідки вживання марихуани/коноплф. Користь і шкода для організму від куріння коноплі.

Рослини, як і тварини, мають риси, що захищають їх у дикій природі. Рослини можуть мати квіти або візерунки, які маскують їх від хижаків, або містити отрути, або токсини, які після вживання в їжу змінюють поведінку людини / тварини, змінюються розумові здібності, піддаючи себе ризику в дикій природі. ТГК (тетрагідроканнабінол) – захисний механізм рослини марихуани.

Будь-яка речовина, що п’янить, здатна викликати зміни в тілі і розумі. У свою чергу, такий процес зміни розуму призводить до залежності.

Можливо, чули, оскільки марихуана – це рослина, відповідно вживання марихуани абсолютно нешкідливе. Але це не так. Цикута, отруйна рослина, теж “природна”, але вона вбиває.

Спалювання сухого листя чи шишок, і вдихання диму в легені – це точно не “природно”. Як і курці сигарет, люди приймаючі марихуану піддають своє тіло небезпечній дії.

Що стосується медичного використання марихуани, такий сорт містить речовину під назвою КБР (скорочено cannibidiol). Це речовина пов’язана із створенням ліків і є корисною.

Марихуана – це наркотик, як алкоголь, сигарети, кокаїн або екстазі. І як інші препарати, куріння коноплі викликає побічні ефекти, особливо помітні зміни свідомості людини.