Вирощування коноплі на гідропоніці

Що потрібно знати про вирощування коноплі в домашніх умовах гідропонних системи.

Що потрібно знати про вирощування коноплі в домашніх умовах гідропонних системи.

Вирощування марихуани методом гідропоніки – це система вирощування рослин коноплі без грунту. Рослин живлять водорозчинними добривами у воді. Гідропоніка в садівництві більш динамічна, ніж вирощування на ґрунті. Грунт працює в якості подушки для поживних речовин і воно утримується тут довше, ніж гідропонне живильне середовище. Гідропонні субстрати не мають ніяких поживних речовин, всі поживні речовини надходять тільки через живильну суміш. Гідропонні методи вирощування коноплі та інших рослин вимагають більше уваги, ніж сади на ґрунті. Рослини в гідропонних системах ростуть швидше, а значить, садівникові потрібно постійно контролювати весь процес.

Відмінність гідропонної системи від грунту. У чому плюси?

Робота гідропонної системи проста, головним чином, полягає в тому, що вчений в 19 столітті виявив – коріння рослин всмоктує поживні речовини при плаванні у воді швидше. Грунт служить живильним сховищем, але сам грунт не є обов’язковим для росту рослин. Гідропоніка ідеально підходить, якщо ви шукаєте спосіб вирощування величезної кількості рослин цілий рік. Більшість виробників стверджують, гідропонна система буде вирощувати рослини набагато швидше, особливо знаючи ситуацію з навколишнім середовищем. Швидкий ріст, раніше дозрівання, що означає менше часу до збору врожаю. Рослини в гідропонних системах дихають легше; тому час росту максимально знижується.

Деякі важливі плюси використання системи:

  • Гідропонні системи повинні бути розміщені в приміщенні або в теплицях для прискорення розвитку коноплі.
  • Система дозволяє поступати воді і поживним речовинам в рослину щодня, щомиті.
  • Гідропоніка зменшує невизначеність щодо нагромадження мінеральних речовин в ґрунті, і дефіцит кисню, що душить коріння марихуани.
  • Гідропоніка дозволяє використовувати невеликі контейнери, що дуже заощаджує місце.

Навіть в декількох літрах води, в гідропонній системі можна легко виростити дорослий кущ коноплі. Це буде важко зробити в ґрунті, тому що поживні речовини активно використовуються і коріння не матиме можливості отримувати кисень, оскільки є обмеження в місці. З гідропонікою проблема відсутності місця зникає, оскільки коріння може приймати поживні речовини з безперервної подачі води разом з поживними елементами.

Рослинна їжа надходить з новою водою, крім того, у садівника є можливість контролювати всі поживні речовини, необхідні марихуані в різні фази зростання.

Вирощування марихуани методом гідропоннох системи дозволить генерувати дуже потужні рослини.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: