Вирощування конопллі методом аеропоніки

Метод вирощування коноплі у домашніх умовах - аеропоніка. Фото і опис.

Метод вирощування коноплі у домашніх умовах – аеропоніка. Фото і опис.

Аеропоніка є дуже досвідченою гідропонною установкою. Всі спеціалізовані виробники згодні з тим, що це відмінна система за невеликі гроші. Метод вирощування коноплі у аеропонній системі забезпечує найвищу продуктивність, досяжна в розвитку рослини, смоли та отримання на виході неймовірний аромат і смак. Проте, метод тягне за собою більш тяжкі методи утримання, ніж звичайна гідропонна система. Аеропонна система вимагає дуже точного підтримання показника pH та ppm і надійність стосовно джерела живлення.

Вирощування марихуани методом аеропонної системи – це відносно новий метод вирощування коноплі. Даний метод підвищує поживні речовини які розкидані на корені, а разом з аерацією створює бульбашки. Відповідно, здійснюється виверження бульбашки і сплеск на коріння з більш підвищеною поживною сумішшю, разом з киснем. Це відмінно збільшує ріст коренів і ваги рослини на виході.

У аеропонній системі, коріння коноплі звисає у темній ємності, де обприскуються живильною сумішшю, насиченою киснем при нормальному темпі. Якщо потужності насоса буде недостатньо, коріння швидко висихає і конопля майже дуже в’яне. Трубки подачі живильної суміші можуть розрізнятися по довжині, від 1 метра до 2 метрів.

Зверху, біля коренів маріхуани встановлюється розпилювач. Матеріал поживного резервуара для води зарезервований за межами труби в бачку. Поживні речовини, після розпилення на коріння, стікають на дно, а потім, залишився розчин, зливають в іншу посудину, де розчин потрібно спочатку перевірити і відрегулювати перш, ніж відправляти повторно на розпорошення.