Гамбурзькі кури, опис, фото породи

Кури гамбурзькі, фото, опис та характеристика породи для розведення та утримання в домашніх умовах.

Кури гамбурзькі, фото, опис та характеристика породи для розведення та утримання в домашніх умовах.

Курка Гамбурзька Срібляста є найкрасивішою, пильною породою в списку птахів. Це елегантні, менших розмірів кури і півні з легкими, але широкими, витонченими обрисами. Гамбурзька курка носить німецьке ім’я, але його походження залишається дещо незрозумілим. Деякі експерти вважають, що це стара порода, яка зародилася десь в районі Середземного моря, швидше за все Туреччини. У той час як інші згодні, що порода спочатку виведена в Голландії і Гамбурзі в 1840 році. Насправді, ніхто не впевнений, де Гамбурзька порода курки виникла.

Британці і голландці сильно вплинули на гамбурзьку породу курей. Птах має сильні здатності літати, і колись птиця вважалася результатом схрещування фазанів і звичайних фермерських порід курей. Колись курку називали фазан-птицею, в основному через схожість з фазанами. Ця порода існує з XIV століття. Прийнята в Стандарт американської асоціації з Птахівництва в 1874 року. Є бент (карликова) версія курячої породи. Гамбурзька курка перерахована в списку пріоритетів збереження американської породи “Охорони худоби”.

Гамбурзькі кури, характеристика породи

Гамбурзькі кури витончені птахи з довгими, компактними тілами і широкими плоскими плечима. Вони мають округлі груди, довгий широкий хвіст і акуратно прибрані великі крила. Гамбург курка народжується в більш ніж 10 різних колірних варіантах. Американська Асоціація птахівництва визнає тільки шість порід гамбурзької курки.

Всі різновиди породи мають червоний колір, рожевий гребінець і стандартне оперення. Білі мочки вух, які знаходяться близько до голови, червоні округлі прути і червоні чубчики – основні характеристики Гамбурзьких курей. Колір ніжок варіюється залежно від різновиду.

Стандартний Гамбурзький півень важить близько 2-2.5 кг і кури близько 1,6-1,8 кг. І бентамський (карликовий) півень близько 0.68-0.79 кг і курка близько 0.62-0.74 кг

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: