Кури породи Форверк, опис, фото

Кури породи Форверк вважаються рідкісною породою домашньої птиці, що розводяться в Німеччині. Порода була названа на честь селекціонера, Оскара Форверка. Він вивів привабливу породу курей, яка легко розводиться і була хорошим джерелом м’яса. Оскар Форверк почав створювати даний вид в 1900-х роках.

Для створення породи курей Форверк використовувалися багато порід: Андалузькі кури, Бафф Сассекс, Буф Орпінгтон і Лакенвенлдер.

Порода Форверк зараз рідкісна, так як була практично втрачена після Другої Світової Війни. Порода ніколи не приймалася в Стандарт американської асоціації з Птахівництва досконалості.

Характеристики курей породи Форверк

Кури породи Форверк – це потужна та компактна птиця. Вона має широку спину, глибоку і округлу грудну частину. Голова широка, особа добре захищена пір’ям. Вони середнього розміру, один гребінь, який має яскраво-червоний колір. Кури мають невеликі білі мочки. Ноги синювато-сірого кольору і мають чотири кігті. Їх оперення м’яке і глянсове. Голова, шия і хвіст повністю чорні, інші кольори буйволової шкіри.

Стандартний півень породи Форверк важить близько 2,5-3,0 кг, кури близько 2,0-2,5 кг.

Зустрічається кілька підвидів даної свійської птиці – Форверк стандартний Форверк Бентамська курка. Бентамський півень, наприклад, в Європі важить 910 грамів, а кури 680 грамів. Але в США порода менша, півень важить 765 грам, а курка 650 р.

Поведінка/Темперамент

Курки породи Форверк витривалі, пильні та активні. Порода підходить для виробництва м’яса і яєць. Вони легко розлучаються і для розведення не потрібно використовувати огородження. Але в ув’язненні легко набирають вагу. Пташенята швидко дозрівають. Форверк вважається породою, яка продовжує нести яйця у холодний період року. Курки несуть середнього розміру, світло-коричневі яйця. Півні толерантні один до одного, ви зможете тримати більше одного півня в стаді. Це дружня та відносно спокійна порода курей.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: