Кури породи Йокогама, опис, фото

Кури та півні породи Йокогама – декоративна порода, виведена в Німеччині, і походить від японської довгохвостої породи. Порода курей Йокогама з’явилася в процесі схрещування двох різних японських порід – онагадорі (Onagadori) і мінохікі (Minohiki). Сьогодні курей Йокогама розводять в домашніх умовах в якості декоративної птиці і на різні виставки.

Порода прийнята в Стандарт американської асоціації з Птахівництва в 1981 році. Зараз порода під загрозою зникнення в глобальному масштабі. Знаходиться в списку пріоритетів щодо збереження порід домашньої худоби.

Характеристики курей породи Йокогама

Порода має невеликі розміри і поставляється в стандартних розмірах. У них неймовірно довгі хвости. Курка має схожість з німецькою породою курей Фенікс. Але основні відмінності між цими двома породами в їх мочках вух, кольорах і типах гребеня. Фенікс має в основному кремові або білі мочки вух, а у Йокогами червоні мочки вух з жовтими ногами. Кольорові візерунки абсолютно різні. Колір шкіри Йокогамської курки жовтий. Мають жовтий колір дзьоба. Найбільш відмінна особливість курки – незвичайне оперення. Їх оперення є унікальним від всіх інших домашніх птахів. Хвіст довгий. при правильних умовах утримання їх хвіст збільшується на один метр кожен рік.

Стандартна вага півнів Йокогамської породи близько 2 кг, а кури важать близько 1,6 кг.

Поведінка/Темперамент

Йокогамська курка слухняна, дружелюбна і надзвичайно спокійна. Так як птах має довгий хвіст, вона вимагає особливого типу житла для розміщення з довгими хвостами. Кури не дуже хороші несучки. Курчата витривалі, але вимагають кормів, збагачених білковими добавками, особливо коли хвости починають рости.