Кури Суматра, опис, фото породи

Кури породи Суматра – корінна порода, виведена на острові Суматра. Декоративна порода курей перемагала на міжнародних виставках. На даний момент півні породи Суматра постійно використовуються в півнячих боях, які є незаконними. Історично склалося так, що жителі індонезійського острова Суматра, ловили птахів на початку розмноження, коли півні найбільш агресивні, і відпускали в кінець сезону, коли рівень агресії значно знижувався.

Ця порода є, імовірно, результатом схрещування здичавілих курей породи Кампонг і диких птахів, які сьогодні вимерли.

Кури породи Суматра були спочатку імпортоване від індонезійського острова Суматра в 1847 році в США і Європу, як бійцівські півні для півнячих боїв. Це одна з найстаріших порід, прийнятих в американський Стандарт досконалості. Вперше він був прийнятий в американській асоціації з Птахівництва в 1883 році. Тепер кур з острова Суматра в основному тримають як декоративних птахів. І це сьогодні надзвичайно рідкісне.

Характеристика курей породи Суматра

Суматра, порода курей – це дуже красива порода і має привабливе забарвлення пір’я. Порода має схожість ближче з дичиною, ніж домашнім птахом. Кури Суматра мають невеликий яскраво-червоного кольору гороховий гребінь. Вони мають маленькі мочки циганського кольору. Колір шкіри жовтий. Півні мають блискуче зеленувато-чорне пір’я і красиву поставу.

Хоча, сьогодні інші кольорові різновиди також зустрічаються. Чорний це єдиний колір, який є стандартом, але і інші кольори, наприклад, білий і синій можуть підійти до стандарту породи.

Дорослий півень, представник породи Суматра має вагу близько 2.25 – 2.70 кг, а курочки близько 1,80 кг

Поведінка / Темперамент

Кури Суматра дуже активні, уважні і вважаються одними з кращих льотчиків серед курей. Вони відмінні стрибуни. Як пташенята, так і дорослі дуже витривалі. Півні, як правило, не агресивні по відношенню до інших птахів, але вони можуть бути агресивні тільки до представників власної породи під час сезону розмноження. Хоча півні борються за панування, зазвичай не б’ються до смерті.

Кури Суматра не хороші несучки, однак, показали кращі материнські інстинкти.

Для розведення вимагають великого простору, і ніяк не будуть активно розвиватися в закритому просторі, клітці.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: