Порода курей кучерява, опис та фото

Кучерява порода курей, фото, опис і характеристика для домашнього розведення, утримання.

Кучерява порода курей, фото, опис і характеристика для домашнього розведення, утримання.

Кучерява порода курей дійсно унікальна птиця. На відміну від більшості інших курей, оперення кучерявої курки (на фото) вигнуте назовні і вперед. Ніхто не знає, звідки кучеряві кури з’явилися. Ген кучерявих курей, як вважається, зародився в Азії. Починаючи з XVIII століття кучеряву курку в Європу привозять з Далекого Сходу.

Кучерява порода курей визнана окремою породою в дев’яти європейських країнах та в Австралії. Європейські країни, які визнають породи: Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Бельгія, Ірландія, Польща, Чехія і Словаччина. Кури не розглядаються як окрема порода в США. Зараз порода популярна як подвійноцільова порода, а також для виставки. Існує також бент (карликова) версія курки.

Кури кучеряві, характеристика для домашнього розведення

Кучеряві кури являють собою прямостоячу птицю з округлою повною грудною частиною. Кожне перо породи помірної довжини і кучері направляються назад до голови птиці. Кожне окремого перо має досить обшарпаний вигляд, а шия особливо багата на кучеряве оперення. У них немає пір’я на ногах. У птиці довгі крила і великі вертикальні хвости. Народжується птах в декількох різних кольорах і трьох видах оперення.

Всі кольорові різновиди мають червоні очі, середнього розміру червоного кольору гребінь і червоні мочки вух. Вони яскраво-червоного кольору акації. Колір ніг варіюється в залежності від різних кольорових різновидів. Колір дзьоба відповідає кольору пера. Стандартна вага півнів кучерявої породи близько 3,2-3,6 кг і кури близько 2,25-2,7 кг. Півень бентамський (карликовий) цієї породи важить близько 0.68-0.79 кг, курки 0.57-0.68 кг

Поведінка / темперамент кучерявої породи курей

Курка кучерява – це витривала порода птиці, швидко зростає. Кури хороші несучки. В домашніх умовах розводять на м’ясо та для яєць. Порода дружелюбна, і може добре розводиться практично в будь-якому кліматі.