Тулузький гусак, опис, фото породи

Тулузькі гуси походять із сільської місцевості в околицях Тулузи, на півдні Франції. Французи створили неймовірно важку породу гусей. М’ясо тулузької породи гусей досі є делікатесом у Франції, використовується для приготування ‘паштет де фуа-гра’. Примусове годування, використовуване у виробництві продукції фуа-гра є спірним, у зв’язку з процедурою примусово вставленою пробки в горлі гусей і про наслідки для здоров’я. Зараз європейські країни мають закони проти продажу фуа-гра і примусове годування тварин, хоча Франція продовжує ігнорувати закони.

Тулузькі гуси є популярними гусьми і хороші екземпляри можна продати за високі ціни. Саме англійські і американські фермери, які збільшили розмір тулузької породи гусей виставляють відмінні ціни на продажу гусей. Німецький тулузький гусак має менші розміри, ніж Британська тулузская порода.

Сірий Гусак Тулуза був одним з перших гусей стандартизованим у 1865 році у Великобританії. Білий варіант був зареєстрований в 1982 році і Бафф в 1997 році. У Північній Америці, Тулуза увійшов в американський Стандарт досконалості в 1874 році і тільки сірий колір гусей вважається єдиним стандартизованим.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: