Американський мініатюрний кінь, опис поні

Фото, опис породи мініатюрних американських коней-поні для домашнього розведення і утримання.

Фото, опис породи мініатюрних американських коней-поні для домашнього розведення і утримання.

Американська мініатюрна порода коней відноситься до поні, так як висота не перевищує 80-90 сантиметрів. Ми не можемо сказати, що американська мініатюрна порода коней зустрічається в одиничному вигляді. Забарвлення шерсті, зростання і навіть структура корпусу може відрізнятися. В основному, дана порода поні зустрічається у приватних фермерських господарствах як колекційний екземпляр гарної породи. Чим помітні сліди чистокровності поні, тим дорожче вартість.

Американський мініатюрний кінь, розведення породи поні

У вас є бажання займатися розведенням і вирощуванням породи американського мініатюрного поні? Побудуйте просторий вольєр і придбайте додатковий простір біля своєї ділянки під вигулювання поні, вони дуже люблять простір, і відчувають себе пригніченими в замкнених кімнатах без щоденного виходу на повітря.

В Україні і Росії порода поні зустрічається в поодиноких випадках. Розведенням займаються американські фермери або багаті «кишені», які можуть собі дозволити таке дороге задоволення. Якщо ви можете собі дозволити, чому б не завести американську породу поні? Вони харчуються звичайною їжею, так і транспортування не складне. Більше витрат тільки на будівництво приміщення і купівлю поні.