Каліфорнійський кролик – опис породи

Джордж Вест на початку 20-го століття виявив нову породу кролів в штаті Каліфорнія, звідси і назва породи. Каліфорнійський кролик отримав у спадщину від своїх попередників – дієтичне м’ясо від Шиншили, хутро і колір від Гімалайського, розмір і форму тіла від Новозеландського кролика.

Тварина має невеликі розміри, вага в основному до 4,5 кг. Шерсть білого кольору, а ось вушка, кінцівки, хвіст і носова частина голови темно-коричневі, а часом на тлі білого тіла з’являється чорне забарвлення. Новонароджені кролики повністю білі і тільки через місяць можна помітити темні плями. На даний момент це найбільш поширена з м’ясних порід кроликів у всьому світі.

Голова тварини невеликих розмірів, овальної форми, вуха прямі довжиною не більше 10 сантиметрів. Шийка майже непомітна. Тулуб широкий, компактний з пристойно розвиненою мускулатурою. Самки не набагато більші самців. Їх середня вага досягає 4,7-5,2 кілограма, а самці досягають у середньому до 4-4,5 кілограма. Покрив шкіри хутром досить густий, блискучий і сніжно-білий. Очі зазвичай червонуватого кольору, а кігті чорні.