Кролі породи Фландр

Фламандський кролик або велетень – це те ж саме назва цієї породи. Цей вид рахується одним з найпоширеніших у світі. Їх появу складно простежити. Кажуть, що фландр історичний нащадок вимерлих патагонських зайців, завезених з Аргентини в Голландію на початку 17-го століття. Але в Європі є однойменна область під назвою Flandre, і більш ймовірно, що від сюди йде і назва породи. Існують бельгійські, німецькі, іспанські, англійські велетні зі своїми особливостями. Одна з найбільш олюблених видів США – гігантські фландри. В усякому разі, скільки не існувало б підвидів фландрів, у них є спільні характеристики, які відрізняють саме цю породу.

Фландри виглядають зовні дуже міцними, неповороткими, великими. Довгий тулуб, довгі вуха, масивні лапи підкреслюють назву – велетень. Саки досить плідні і багаті на молоко, приводять в середньому до 9 дитинчат, але можуть і більше.

У більшості їх розводять для отримання кролячого м’яса. Але буває, що фландрів утримують і як домашнього улюбленця, адже вони дуже підходять для декоративного утримання – доброзичливі, мирні, добрі і милі тварини.

Вимоги до утримання і догляду за Фландрами

Слід враховувати, що велетні завжди великого розміру. Тому й місце для життєдіяльності і клітку треба підібрати з вільним простором. Дно клітки не рекомендується використовувати з сітки, бо воно може пошкодити лапки тварини. Використовуйте підстилку з соломи або сухого листя. Місця для розташування клітки вибирати треба сухі, теплі і без протягів.

Меню кролів складають в основному свіжі і варені овочі, в зимовий період – суха трава, влітку – зелень, злакові зерна, чиста вода. Годувати потрібно регулярно двічі на день, вода повинна бути постійно чиста і доступна. Поповнювати раціон можна і спеціальним комбікормом. Це допоможе поповнити організм тварини різними мінеральними речовинами. Фландри не вибагливі у догляді. Найголовніше вчасно чистити клітку і спостерігати за поведінкою і харчуванням улюбленця.

При підозрі на захворювання негайно викликайте ветеринара і обстежте тварина.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: