Кролі породи Шиншила

Середніх розмірів кролик шкуркового напряму. Їх забарвлення має дуже велику схожість з мастю шиншили, звідси і назва. Кролик шиншила (Chinchilla) – з’явився у Франції в результаті схрещування дикого, російського горностаєвого і блакитного бавереновського кроликів. Була представлена на огляд у 1913 р в Парижі. Пізніше поширилася по всій Європі. В Англії порода удосконалилася в масі і розмірах до 2,5 кг до 4 кг і довжині досягла до 62 см. На даний момент зустрічаютья два типи породи: звичайні і великі шиншили.

Дрібні особини володіють крихким, витонченим тулубом, невеликою головою і маленькими вушками. Максимальна вага становить близько 3 кілограмів. Шиншили велетні характеризуються м’язистим великим тілом. Важать в середньому 4,5 кілограм. Вони вживаються з будь-якими кліматичними зонами, не перебірливі у харчуванні і прості у догляді.

Самка за один приплід призводить близько 10 кроленят і добре їх годують. Потомство виростає здорове і міцне завдяки материнському інстинкту. Живуть кролики до 9 років. У Росії розводять підвид шиншил м’ясо-шкуркового напряму під назвою Радянська шиншинла.

В силу своєї краси і вишуканості шкурки шиншил завжди дорого цінуються. Це приносить високий дохід і робить розведення цієї породи досить прибутковим заняттям.