Кролі велетні породи Рекс

Ця порода була виведена у Франції в 1919 році, а офіційно представили її у 1925 році. На територію Росії потрапила з Німеччини. Зачаровує погляд колір волосяного покриву цих кроликів. Він однакової довжини, по всьому тілу розташовується рівномірно, виглядає як підстрижений, блищить як велюр. На дотик м’який, блискучий, густий і ніжний. Завдяки своїй красі шкурки Рексів, завжди дорого цінуються. Це і є економічна вигода даної породи. Тим більше, що у Рексів налічується до 20 забарвлень.

Особливості породи

Середня маса від 3 до 4,5 кілограмів. Корпус овальної форми, трохи подовжена голова, середні вушка стоячі. У самок можна помітити невелике підгруддя, але в основному груди плавно переходять в корпус і має обхват 30-30 сантиметрів. Скелет у Рексів крихкий, ніжний, видовжений, вузька спина іноді горбата. Лапи худі, а кігті завжди мають колір хутра. За один раз самка може народити до 6 дитинчат. Масу набирають в середньому темпі – у перші 4 місяці життя до 2,32 кг

Вимоги до харчування та догляду за кроликами

Кролики добре пристосовуються до холодних температур до -20 градусів, а от перегрів і попадання прямого сонячного світла не рекомендуються. Їх організм потребує багато кисню, має властивість посиленого обміну речовин. Не радиться утримувати тварин у приміщеннях з високою вологістю, запиленістю. Найбільш оптимальне середовище для розведення з температурою +19 градусів і вологістю повітря 50%. Для утримання цієї породи використовується декілька видів кліток. Самців і молодих Рексів необхідно відокремити в одномісні клітки. Маточник роблять з одномісних клітки і приєднують до неї гніздо для приплоду. Необхідно стежити за наявністю і доступністю чистої води. Основний раціон це комбікорм. Добова норма до 40 грам на 1 кілограм маси тіла, а води – 100 мл на 1 кг ваги. Урізноманітнити раціон можна влітку травою. Час від часу потрібно давати сіно. У віці одного місяця кроленят щеплять від вірусної геморагічної хвороби і міксоматозу. Кожен маленький кролик проходить дегельмінтизацію.