Кролик породи Карликова Лисиця

Карликова лисиця – це мініатюрна довговолоса порода кроликів різних забарвлень. Була виведена в 1992 році в Австрії. Великим попитом користується через свою маленьку вагу. Адже максимальна вага дорослих кролів не перевищує 1,5 кілограма. Шерсть досить товста, міцна, довжиною від 3,5 до 7 сантиметрів.

Корпус присадкуватий подовженої форми. Голова велика і плавно зливається з шиєю. Вушка розташовуються близько один до одного, ложковидної форми, густо вкриті шерстю. Передні кінцівки маленькі, хвіст майже непомітний. У карликової лисиці зустрічаються самі різні окраси від чорного до білого. Найпоширеніший колір шерсті – шиншила.

Відповідно до стандартів прийнятих в 1992 році, ідеальна вага кролика від 1 до 1,5 кілограма. Це ще більше підкреслює приналежність до мініатюрних порід. Шерсть подовжена, рівномірно покриває все тіло тварини, густа і пухнаста. Ширина голови у самців не більше 55 мм, а у самок 50 мм. Вуха довжиною до 55 мм. Відзнакою самок від самців є відсутність підгруддя.

Найпоширенішим забарвленням вовни вважаються гавана і білий. Карликова лисиця з білим кольором вовни володіє або червоними або синіми очима. Для прийняття інших забарвлень важливо вдале представлення на виставках. Щоб зберегти чистоту породи необхідно кожне забарвлення розмножувати окремо від іншого.

Так як шерсть у кроликів довга, то для визначення цієї породи тварин промацують і виявляють усі фізичні дефекти.