Кролики породи Гермелін

Гермелін (чеське Hermelin) – це порода карликових кроликів, яка з’явилася на початку 20-го століття на заході Європи. Поширюватись по європейському материку почала з Польщі, тому таких тварин ще називають польськими або горностаєм. У Гермелінів відсутній пігмент у шерсті, пазурах і шкірі, тому вони завжди і повністю білі. Ця особливість є основною відмінністю від інших порід. Такий ген вони успадкували від альбіносів, зріст котрих маленькі, срібні, інші особливості – від дикого кролика і голландського.

Інші особливості породи

В більшості у даної породи зустрічаються червоні очі, але зрідка бувають і блакитні. Ідеальна вага дорослих особин 1,3 кілограма. Вушка маленькі до 7 сантиметрів, прямостоячі, покриті шерстю. Коротка і велика голова з надутими щоками, ніс втоплений. Шийна частина не виділяється, а плавно переходить в компактний корпус овальної форми. Лапки маленькі, стиснуті, хвостик щільно прилягає до тіла основі.

Утримання та догляд

Кролики породи Гермеліни – це маленькі кролики, схожі на іграшку і яких утримують як домашніх декоративних вихованців, насолоджуючись їх милим виглядом і грайливим характером. Загостреної уваги вимагають правила гігієни. Клітку для такого вихованця слід підбирати з оцинкованою сіткою і з наявністю піддону на підлозі. Клітка повинна чиститися, митися, дезінфікуватися щодня. Якщо підлога без піддону, то рекомендується товста підстилка, яка змінюється кожні три дні. Порушення правил гігієни і догляду можуть викликати інфекційні захворювання і навіть закінчуватися загибеллю кроликів.