Кролики породи Різен

Кролів породи Різен називають ще бельгійським велетнем. У 16-му столітті у Фландрії були описані місцеві кролики в 5-6 кілограм з густим сірим хутром. Спочатку Різен з’явився в Німеччині приблизно наприкінці 19-го століття. І німецькі кролівники почали робити експерименти для збільшення маси тварин. В результаті була зафіксована порода “Deutsche-Riesen” (1937 р), що в перекладі означає німецький велетень.

Думка серед фахівців у цій сфері двозначна. Одні доводять, що різени самостійний вид, а інші вважають, що це прототип великого фландра. Але формально ті і ті кролики дуже схожі, але зі своїми особливостями.

Характеристики породи

Слід знати, що різен найбільша порода в світі. Флегматичні за своїм характером. Повільність у поведінці служить доповненням до їх неповороткого, масивного тіла. Характерні зовнішнім виглядом і великою головою, виділена грудка, товсті лапи і довгий корпус. В основному різен важить від 6 до 10 кілограм, але трапляються і такі, що б’ють всі рекорди і виростають до 14 кг. Довжина тіла до 75 см, об’єм грудей за передніми лапами від 35 см до 42 см. Вуха нагадують форму лопуха, прямостоячі довжиною до 20 см. Але ці розміри можуть відрізнятися в збільшувальний бік.

Основна продукція цієї породи природно м’ясо. Воно має особливий смак, ніжне, знежирене, соковите і без сторонніх запахів. Шкурка, продукт другорядний, але має свою ціну, завдяки густому хутрі і кольору шерсті. Різноманітне забарвлення лише підкреслює особливості різена.

Навіть не дивлячись на величезні параметри, цих кроликів люблять виховувати, як домашніх вихованців. Власники кажуть, що різени дуже розумні, добродушні і поступливі.

Напишите свой комментарий или поделитесь информацией с друзьями: