Новозеландський червоний кролик

Новозеландський червоний кролик для домашнього розведення і утримання. Гарний кролик, фото, опис.

Новозеландський червоний кролик для домашнього розведення і утримання. Гарний кролик, фото, опис.

Порода новозеландського червоного кролика з’явилася в 1910 році в Америці, а через 9 років повністю поширилася на території Європи, в тому числі Україні, Росії. Зручність розведення цієї породи в тому, що вони не вибагливі до їжі і кліматичних умов. Але є джерелом шкур і дієтичного м’яса.

Порода кроликів новозеландська червона опис, характеристика

Зовні кролик, як самець і самка породи новозеландський червоний – масивної конституції, голова невелика і плавно переходить у тулуб, шия коротка, широка грудна частина. Вуха довжиною до 12 сантиметрів, покриті густою шерстю. Лапки малі, але м’язисті.

Шкурка тваринки користується великим попитом через привабливість кольору – від рудого з відтінком жовтого до червоного. Від природи жовтувате забарвлення, але в результаті наполегливої роботи вчених вийшов червонуватий колір, звідси і назва породи.

Хутро густе, коротке, жорсткувате і практичне – довго зберігає свої властивості.

Новозеландські кролики червоні, розведення

Як правило, новозеландських червоних кроликів злучають при вазі 3 кг. Бувають випадки схрещування порід, наприклад, з кролями породи Фландр.

Самки мають хороші материнські якості, своєю плодючістю можуть призводити 6-8 кроленят за окріл. Новозеландська червона порода відмінно підходить для початківців кролівників.

Породу часто використовують відомі дизайнери і це ще більше робить породу економічно вигідною для розведення.